Název ISBN Sklad
101 věcí, které jsem se naučil na architektuře 1
Autor Překladatel Nakladatel Jazyk Počet stran Rok vydání
Matthew Frederick Nora Martišková Grada CZ 210 2014
Šířka Výška Váha
18 cm 13 cm 0.3kg
249 Kč s DPH
Skladem
ks

Toto je kniha, kterou chtějí mít studenti architektury na stole ve studiu a ve své tašce. Možná ji nebudou číst před svými profesory, protože je psaná jasným a jednoduchým jazykem, který se při výkladu ve škole často spíše komplikuje.

Kniha přináší 101 stručných a výstižných lekcí navrhování, kreslení a prezentace vaší práce – od základní otázky „Jak nakreslit čáru“ po složitost teorie barev vám poskytne úvod k učebnicím a knihám o architektuře a vyjasňuje to, co ve studijním plánu zůstává někdy mlhavé a nedokončené. Autor je architekt a učitel, který si přál, aby taková kniha existovala v době, kdy byl sám student.

Kniha vydaná prestižním nakladatelstvím MIT Press, se stala jednou z nejoblíbenějších knih o studiu architektury. Je uznávaná a všeobecně přijímaná jak studenty, tak profesionály, návrháři i širokou veřejností. Matthew Frederick nabízí architektonické perly moudrosti, které každý student architektury pochopí, bude o nich uvažovat a přijme je za své, nebo je zavrhne, když se bude učit obávanému umění navrhování. Je zde jak teorie, tak praxe, vše doprovázeno vtipnými ilustracemi.

Autor Matthew Frederick
Překladatel Nora Martišková
Nakladatel Grada
Jazyk CZ
Počet stran 210
Rok vydání 2014
Šířka 18 cm
Výška 13 cm