Název ISBN Sklad
Archa úmluvy 9788075580173 2
Autor Nakladatel Jazyk Počet stran Rok vydání Edice Ilustrace
Ivana Pecháčková Meander CZ 24 2018 MANAMANA Kateřina Kozlíková
Šířka Výška Váha
12 cm 15 cm 0.2kg
98 Kč s DPH
Skladem
ks

V devateru dalších slavných i méně známých biblických příběhů se završuje starozákonní část edice MANAMANA nakladatelství Meander, která byla oceněna Cenou za nejkrásnější dětskou knihu na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem 2016/2017 a Nejlepší knihy dětem 2017/2018.

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického
příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. V edici MANAMANA nepředkládáme biblické texty dětskému čtenáři za každou cenu a už vůbec ne za cenu nepřiměřeně velkého zjednodušení nebo zastření původního smyslu textu, jak se to u podobných typů knížek často stává. Snažíme se o co nejmenší úpravy původních biblických textů – citlivé a k dětskému čtenáři empatické. Nedílnou součástí biblických vyprávění edice MANAMANA jsou opět tvořivé otázky a úkoly pro děti (usnadňující práci rodičům, učitelům i knihovníkům) vložené do každé z knížek.

Autor Ivana Pecháčková
Nakladatel Meander
Jazyk CZ
Počet stran 24
Rok vydání 2018
Šířka 12 cm
Výška 15 cm
Edice MANAMANA
Ilustrace Kateřina Kozlíková