Název ISBN Sklad
FLASH ART #66 4
Nakladatel Jazyk Počet stran Rok vydání
Flash Art CZ, SK 64 2022
Šířka Výška Váha
23 cm 30 cm 0.45kg
150 Kč s DPH
Skladem
ks

66, 12/2022 – 3/2023, Czech & Slovak Edition
Toxicita

Toxicita je vlastnost způsobující otravu organizmu. Můžeme se s ní setkat téměř všude: v půdě, ovzduší, jídle, našich tělech, ale je i ve vztazích a myšlenkách. Při tvorbě tohoto čísla časopisu jsme pozvali autory, výzkumníky a vědce působící v různých oblastech, aby na toto téma nabídli co nejrozmanitější pohledy. Zaměřili jsme se na různé aspekty toxicity a různé způsoby jak na ni nahlížet ve vztahu k umění a kultuře.

FEATURES → ◯ Cena Jindřicha Chalupeckého ◯ O nacionalismu ze všech stran. 12. ročník Fotograf Festivalu ◯  Jaderná energie jako ruské kulturní dědictví ◯ Chemický antropocén ◯ Keď sa prach obráti na dáta: nedisciplinovaná toxicita ovzdušia a politika zviditeľňovania ◯ Žít v materialistickém světě. Philomena Epps v rozhovoru s Tenant of Culture ◯ Nukleární kultura a její reflexe na uměleckém poli ◯ Zdena Kolečková: Návrat k prapůvodu v industriální krajině ◯ Jakub Choma: Medzi vidiekom a postinternetom ◯ Nejhorší je sebevražedný konzum ◯ Prekarizácia a toxicita ◯  Pracuješ v kultúre? To sa poznáš so samými cool ľuďmi!


REVIEWS → ◯ Re-connect Art ◯ Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle ◯ Osobní mytologie ◯ Curated_by_Vienna ◯ Jan Krtička ◯ Technologie und das Unheimliche ◯ Niečo Horí ◯ Ja ako mikrób, prach, kamene, ktoré vibrujú ◯ Jaroslav Kyša ◯ Eva Moflárová ◯ Ján Triaška ◯ Festial JAMA ◯ Festival Nasuti

Nakladatel Flash Art
Jazyk CZ, SK
Počet stran 64
Rok vydání 2022
Šířka 23 cm
Výška 30 cm