Název ISBN Sklad
Tiny House 9788090874015 13
Autor Nakladatel Jazyk Počet stran Rok vydání
kolektiv autorů Idealab CZ, EN resumé 272 2023
Šířka Výška Váha
20 cm 24,40 cm 0.9kg
890 Kč s DPH
Skladem
ks

TINY HOUSE: kniha o malých domech

Průvodce krajinou minimalistického bydlení; shrnuje přehled českých a slovenských tiny houses. 
Více než 35 malých domků, dostupných na českém a slovenském trhu, dává čtenáři ucelený přehled o nabízených modelech. Publikaci doplňuje 16 rozhovorů s architekty, designéry i uživateli tiny houses. 

Kolik prostoru člověk potřebuje a měl by si nárokovat? Hluk měst je natolik tíživý, že nás vyhání zpět do přírody. A proto nikoho nepřekvapí ideál malých domků usazených v lese, z nichž vyzařuje klid, vůně dřeva a závan bezpečného dobrodružství. Malometrážní domky, které představuje kniha TINY HOUSE, jsou ztělesněním hnutí, ze kterého vyrostl celý životní styl.

Autor kolektiv autorů
Nakladatel Idealab
Jazyk CZ, EN resumé
Počet stran 272
Rok vydání 2023
Šířka 20 cm
Výška 24,40 cm
Jak se dělá kniha. Beseda s tvůrci knihy TINY HOUSE

Jak se dělá kniha. Beseda s tvůrci knihy TINY HOUSE

Kniha Tiny House je průvodcem krajinou minimalistického bydlení. Za jejím úspěchem u čtenářů stojí nejen skvělé téma, ale také kvalitní zpracování, na kterém se podíleli fotografové, grafikové, tiskaři, vydavatelé, i PR tým. Přijďte si poslechnout vyprávění o cestě ke krásné knize plné malých domků a velkých snů. 

Tomáš Zahálka

Zapadněte do světa malých domů s knihou "TINY HOUSE: kniha o malých domech". Prozkoumejte inspirativní příběhy a inovativní designy, které dokáží transformovat úzké prostory na kompaktní a funkční domovy. Od základních průvodců až po detailní dovednosti, tato kniha odhaluje tajemství a výhody života v malých domech. Přidejte se k celosvětovému hnutí a objevte, jak může malý dům znamenat velkou změnu ve vašem životě.