Název ISBN Sklad
Zbraně – B. K. S. – Weapons 9788087164884 1
Autor Nakladatel Jazyk Počet stran Rok vydání
Pablo Augeblau Arbor vitae CZ, EN 136 2012
Šířka Výška Váha
21,50 cm 28,50 cm 0.75kg
490 Kč s DPH
Skladem
ks

Světoznámá tajná organizace B. K. S. se od roku 1974 věnuje věčnému přitakávání životu i smrti. V roce 1991 byla rekonstrukcí její archivní služby zřízena Podkomise pro útlum publicity pečující o uchování co největšího objemu informací o B. K. S. v tajnosti, respektive o jejich celkové utajení s drobnými přesně a přísně vymezenými výjimkami. Publikace Zbraně...

Musíme vyčkati succés tohoto coupu, dříve než můžeme spekulovat na další progrés! Die Affaire zdá se býti recht remarquable.


(Friedrichovo fatální rozhodnutí u Kolína dne 18. června 1757)


Světoznámá tajná organizace B. K. S. se od roku 1974 věnuje věčnému přitakávání životu i smrti. V roce 1991 byla rekonstrukcí její archivní služby zřízena Podkomise pro útlum publicity pečující o uchování co největšího objemu informací o B. K. S. v tajnosti, respektive o jejich celkové utajení s drobnými přesně a přísně vymezenými výjimkami. Publikace Zbraně – B. K. S. – Weapons vznikla právě díky ochotě této podkomise, která stanovila pro tento případ neobvykle vysokou kvótu povoleného úniku informací. Kniha je plná dosud neznámých vyobrazení a vysvětlujících popisek i textů. Mimo obrazové tabule, představující zástupce ze všech zákoutí zbrojnice, v sobě kniha skrývá i básnickou sbírku rafinovaně ukrytou v poznámkovém aparátu. Přes čtyřicet krátkých i rozsáhlejších básní komentuje jednotlivé zbraně. Na čtenáři je, aby se u každého čísla dohadoval, zda báseň dobře trefila artefakt, či snad zbraň dobře ilustruje verše. Součástí publikace je anglické resumé, popisky jsou dvojjazyčné.

Autor Pablo Augeblau
Nakladatel Arbor vitae
Jazyk CZ, EN
Počet stran 136
Rok vydání 2012
Šířka 21,50 cm
Výška 28,50 cm