Ceny a daně

Ceny v katalogu obsahují DPH. Pro mezinárodní zásilky se DPH vypočítává v procesu objednávky dle destinace plátce.

Částka za poštovné a balné se určuje podle váhy knihy, způsobu platby a místa dodání.

Importní clo pro zásilky do zahraničí platí příjemce.

Vrácení zboží

Pokud nebudete s naší zásilkou spokojeni, je možné ji po domluvě ve lhůtě dvou týdnů vrátit v původním stavu, bez udání důvodu. Peníze budou vráceny po odečtení nákladů na poštovné.

Objednávky

Automatické potvrzení objednávky znamená, že objednávka byla přijata a postoupena k dalšímu zpracování. Vyrozumění o tom, že zásilka byla expedována nebo je připravena k osobnímu odběru, obdrží zákazník v dalším e-mailu.

Možnosti platby

V České republice zasíláme knihy buď na dobírku, po platbě na paypalový účet, zaplacení kartou přes on-line platební bránu či převodem na bankovní účet. Při osobním odběru lze platit v hotovosti v českých korunách, nebo platební kartou. Objednávka zásilek do zahraničí může být vyřízena pouze po platbě na paypalový účet nebo po platbě kartou přes on-line platební bránu.

Dodání

Zboží expedujeme jednou týdně. Expedice objednávek začne teprve ve chvíli, kdy bude na účet nakladatelství připsána platba. V případě dobírky čekejte během tří až pěti pracovních dní balíček České pošty. V případě objednání dopravy kurýrem bude čas doručení zvolen po předchozí dohodě se zákazníkem. Zboží je také možno osobně odebrat v našem obchodě na adrese Krocínova 5, Praha 1, kdykokliv během otevírací doby.

Mezinárodní zásilky jsou expedovány zpravidla během jednoho týdne od přijetí objednávky.

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod shromažďuje osobní údaje zákazníků  pouze za účelem identifikace klienta v poštovním a platebním styku. Chrání Vaše data jako důvěrná a nebude je poskytovat třetím stranám.

Reklamace

Případné oprávněné reklamace budou vyřizovány dle obchodního zákoníku.

Prodávající

K-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura s. r. o.
Kamenická 544/21
17000 Praha 7
ČR

IČ: 02905272

DIČ: CZ02905272